turk-internet.com’dan Duyurular –

25 Ağustos 2018 Tarihli Açıklama

 

Sevgili turk-internet.com okuyucusu,

Kurban bayramından döndünüz. Umarız iyi bir hafta yaşamışsınızdır. Bu arada biz boş durmadık. Size bir süprizimiz var.

Öncelikle 25 ekim 2000 yılında yayına başlayan turk-internet.com’un sadık bir okuyucusu olmanızdan dolayı teşekkür ederiz. Muhtemelen, sizin de farkında olduğunuz gibi, teknoloji alanında elimizden gelen en iyi haberciliği yapıyoruz. Yani şirketleri övmek yerine, onların hatalarını ve düzeltilmesi gereken konuları ortaya koyuyoruz. Diğer teknoloji portallerinde olmadığı şekilde –PR yapamayan– yerel şirketlerimize öncelik veriyoruz. Yani, haberlerimiz, reklam verenleri değil, siz okuyucularımızı mutlu etmek (bilgilendirmek) üzerine kurulu. Bu nedenle de başka yerde okuyamayacağınız haberler, analizler ve yazılar yayınladık.

Ancak bazılarınızın da şikayet ettiği üzere, bütün bu süre boyunca karşınıza iyi bir tasarımla çıkamadık. Sadece içeriğimizin gücüne inandık. Bunun bir tarafında, reklam vereni bazen mutsuz eden (ama hataları tüketici lehine ortaya koyan) cesaretimiz var.

Ama kötü yanı, kazanmamız gereken –hak ettiğimiz diyebiliriz– geliri elde edemedik. Bunun yerine tasarımımızdan fedekarlık ettik.

Şimdilerde artık eski tasarımımız içeriğimizi kaldıramayacak duruma geldiği için, sitemizin altyapısını taşıyoruz. Gördüğünüz site, 18 yıldan bu yana okuduğunuz haberlerimizin, yeni bir altyapı ile sunulmasını sağlıyor. Tabi ki eski altyapıdan, yeni altyapıya geçerken oluşan etiket, resim gibi değişimleri düzenlemeye uğraşıyoruz. Eğer siz de eksik/hata görürseniz lütfen [email protected] sitesine bildiriniz.

Bu arada eski siteden bir şey bakmak isteyen için www.turk-internet.net adresini ayırdık. Ancak orada bulacağınız haberler 17 ağustos 2018 itibariyle güncellenmiyor olacak.

Tekrar Hoşgeldiniz!

Aşağıdan hesabınıza giriş yapınız

Yeni Hesap Oluştur

Kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurunuz

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi resetlemek için kullanıcı adı veya email adresinizi girin.